Hlavní menu

Novinky

Moje Niko ovladač HUE (25.01.2021)

Niko se stalo přítelem Hue! Belgická společnost Niko vyvinula speciálně pro systém řízení osvětlení Philips Hue bezdrátový a bezbateriový ovladač NIKO HUE. Manipulace s ním nemůže být jednodušší – bez vrtání, bez nabíjení! Designový vypínač s výběrem rámečku podle vašeho interiéru.
Číst více

KLIDNÉ VÁNOCE A PF 2021 (22.12.2020)

Vážení obchodní přátelé, děkujeme Vám za spolupráci v tomto roce. V této netradiční době Vám přejeme především tradiční Vánoce, pevné zdraví a spokojenost v roce 2021. V novém roce se budeme těšit na naši další spolupráci! Tým DNA CENTRAL EUROPE, s.r.o.
Číst více

3 TIPY NA SPRÁVNÉ OSVĚTLENÍ PŘI PRÁCI VZDÁLENĚ (01.12.2020)

Pracovat z domova se pro mnohé z nás stalo v poslední době samozřejmostí. Je dobré se této současné situaci přizpůsobit a vytěžit z ní maximum. My vám spolu s řízením osvětlení Helvar poradíme, jak si vytvořit optimální podmínky co se osvětlení týče.
Číst více

Novinky systémů nouzového osvětlení Awex (13.11.2020)

Představujeme vám novinky našeho výhradního dodavatele systémů nouzového osvětlení Awex. V první řadě se jedná o novou napájecí stanici FZLV2, bezpečný systém DES a subtilní a elegantní svítidla nouzového osvětlení včetně jejich nových vylepšených optik.
Číst více

Nová legislativa pro projektanty – online školení (29.10.2020)

Zveme vás na online školení formou živého vysílání, kde budeme mluvit o nových legislativních a technických požadavcích pro projektanty elektro. Školení se uskuteční v úterý 3. listopadu, tak se neváhejte přihlásit ještě dnes.
Číst více

WELLBEING V ARCHITEKTUŘE (22.10.2020)

Správné řízení osvětlení může přispět k vašemu wellbeing. Wellbeing je osobní životní blaho, prožitek kvalitního života. Připravili jsme pro vás příspěvek, který vás s tímto konceptem seznámí a navíc představí systémy Helvar, které wellbeing podporují.
Číst více

Technik výroby – SMT linka (09.10.2020)

Do našeho týmu hledáme schopného pracovníka na pozici "technik výroby – SMT linka". Chcete-li rozvíjet své zkušenosti, přidejte se k nám. V případě zájmu zašlete Váš životopis na e-mail: poslt@dna.cz.
Číst více

Opět podpoříme Hvězdy v Nehvizdech (05.10.2020)

Letos již počtvrté podpoříme sport, pohyb pro mládež a zároveň akci v Nehvizdech – mezinárodní atletický mítink Hvězdy v Nehvizdech. V pátek 5. února 2021 se k nám do Nehvizd opět sjedou mezinárodní atletické hvězdy a my jsme opět u toho!
Číst více

Nové MINI LED drivery od Helvaru (18.02.2020)

Helvar uvádí na trh LED drivery s označením MINI. K již dříve uvolněným typům nyní přibyly i stmívatelné verze s DALI-2 a nestmívatelná verze 40 W s možností nastavení výstupního proudu.
Číst více

Technik výroby (27.01.2020)

Společnost DNA CENTRAL EUROPE, s.r.o. hledá pracovníka do svého týmu. V případě Vašeho zájmu zašlete svůj životopis na e-mail: poslt@dna.cz.
Číst více