Hlavní menu

Novinky

Active Ahead – předvídavý bezdrátový systém (02.08.2021)

ActiveAhead, čili v překladu aktivně v předstihu – takový je Helvar systém řízení osvětlení. Systém se sám učí trasy, které uživatelé v prostoru využívají a pak podle nich nastavuje vhodně osvětlení pro jejich wellbeing. Skutečně systém budoucnosti!
Číst více

100leté výročí Helvaru – našeho dodavatele komponentů (18.05.2021)

Oslavit 100 let patří mezi významná jubilea. Helvaru, světovému lídru v oboru řízení osvětlení a dodavateli komponentů, se to povedlo. Jsme dlouholetým partnerem a odběratelem Helvar komponentů.
Číst více

38. CELOSTÁTNÍ SETKÁNÍ ELEKTROTECHNIKŮ (06.05.2021)

Zveme vás na 38. Celostátní setkání elektrotechniků, které se uskuteční v termínu 20.–21. května online formou. Naše společnost bude v pátek 21.5. mluvit o Helvaru, světovému lídru v oboru řízení osvětlení, který letos slaví 100 let a naší dlouholeté spolupráci s touto společností.
Číst více

Niko Home Control pro tradiční kabeláž (20.04.2021)

Systém domovní instalace Niko Home Control je nově i pro tradiční kabeláž! Prvky systému můžete velmi jednoduše vyměnit za stávající vypínače a zásuvky bez stavebních úprav a povýšit tak domovní instalaci na inteligentní. Připravili jsme pro vás předváděcí panel, abyste si prvky mohly vyzkoušet.
Číst více

Veselé a bezstarostné Velikonoce! (01.04.2021)

Slepice nebo vejce? Řízení osvětlení nebo nouzové osvětlení? V prvním případě jde o paradox vztahu dvou věcí, které nemohou vzniknout jedna bez druhé. V druhém případě jde o integraci systémů řízení osvětlení a nouzového osvětlení, kterou umíme a doporučujeme! Přejeme veselé a bezstarostné Velikonoce!
Číst více

Systémové instalace – Niko Home Control školení (08.03.2021)

Odborný online webinář, který od základů představí tzv. inteligentní elektroinstalace. Proč se vyplatí systémové instalace používat, pro jaké typy objektů se hodí a co nám může taková instalace přinést? Odpovíme ve středu 17. března online.
Číst více

Úvod do projektování elektroinstalací – online školení (02.03.2021)

Školení určené pro začínající projektanty bude obsahovat specifické instalace, elektroinstalace z pohledu požární ochrany, datové rozvody a vnitřní IP komunikace. Naše společnost vám představí systémy nouzového osvětlení, jeho druhy a využití.
Číst více

HELVAR SLAVÍ 100 LET! (23.02.2021)

Helvar, světový lídr v oboru řízení osvětlení slaví 100 let! Jako certifikovaný systémový partner s výhradním zastoupením pro ČR gratulujeme a zveme vás ve středu 3. 3. na slavnostní událost s názvem "DISCOVERING BRIGHTER SPACES".
Číst více

Katalog AWEX (09.02.2021)

Pro systémy nouzového osvětlení pro vás máme přehledný katalog produktů Awex. Katalog jsme připravili poprvé i v českém jazyce a to v PDF verzi. Aby byl pro vás katalog přehlednější, nabízíme ho i po jednotlivých 26 kapitolách.
Číst více

Vládou POVOLENY Hvězdy v Nehvizdech již tento pátek! (01.02.2021)

V pátek 5. února můžete fandit prostřednictvím LIVE STREAM na mezinárodním atletickém mítinku Hvězdy v Nehvizdech. Jedná se o jednu z mála povolených sportovních akcí! Podpořte začínající hvězdy a sport pro mládež. My již podporujeme!
Číst více