Hlavní menu

Helvar cena BEST PARTNER 2023 (03.10.2023)

Jsme nadšeni! Získali jsme prestižní cenu "BEST PARTNER 2023" společnosti Helvar! Tato cena je pro nás velkým oceněním naší práce. Děkujeme za důvěru a podporu!

Koncem září se konala partnerská akce společnosti Helvar: EMEA 2023 na téma "Učit se, růst, rozvíjet se“. Tato akce, která se konala v přímořském slunném městě Alicante, byla výjimečnou příležitostí pro setkání regionální partnerské komunity Helvar, sdílení znalostí, navazování nových kontaktů a posilování stávajících vztahů. Cílem bylo podělit se o nejnovější vývoj společnosti, prozkoumat globální průmyslové trendy ovlivňující odvětví, poučit se ze zkušeností partnerů, výzev a příležitostí a podniknout další kroky na cestě růstu celé komunity Helvar.

Nemohli jsme na akci chybět. Nejen, že jsme strávili krásný čas v kruhu  Helvar komunity, ale také jsme získali cenu Best partner 2023 – partner roku! Vážíme si nejen této ceny, ale i toho, že máme tu příležitost být součástí Helvar komunity. Rovněž byla oceněna byla i DNA Slovakia za nejlepší případovou studii RONA Glass.

Na setkání zástupci společnosti Helvar poděkovali všem partnerům za jejich stálý závazek ke společné cestě, za neuvěřitelné úspěchy, které letos společnost zaznamenala, a za to, že jsme si všichni udělali čas se společně sejít!

Systémy Helvar se neustále vyvíjejí v souladu s nejnovějšími trendy. Jak spolupracujeme se společností Helvar čtěte ZDE.

DNA_blog_best partner 2023