Hlavní menu

Kontakty

DNA CENTRAL EUROPE, s.r.o.
Podolí 30, 250 81 Nehvizdy

tel. 326 992 511
e-mail: 
datová schránka: pr4zbch

IČO: 47549459
DIČ: CZ47549459

Otevírací doba: Po-Pá, 7:30-16:00

Lidé v DNA CENTRAL EUROPE

Vedení společnosti

Vladislav Pecha
jednatel a ředitel společnosti
vpecha@dna.cz
+420 317 070 287

Jiří Koutný
obchodní ředitel
koutny@dna.cz
+420 326 996 369

Marcela Kecová
finanční a personální ředitelka
kecova@dna.cz
+420 317 070 298


Ekonomické a personální oddělení

Marcela Kecová
finanční a personální ředitelka
kecova@dna.cz
+420 317 070 298

Denisa Studničková
asistentka ředitele, objednávky, referentka nákupu a skladování
studnickova@dna.cz
+420 317 070 288

Petra Casková
asistentka ekonomického, personálního oddělení a CBS
caskova@dna.cz
+420 317 070 299

Irena Šímová
fakturantka, celní formality vývoz a dovoz
simova@dna.cz
+420 317 070 289

Ivana Benešová
učetní
benesova@dna.cz
+420 317 070 225

Marketing

Gabriela Švancarová
marketing, PR
marketing@dna.cz

Tereza Muchová
asistentka marketingu
marketing@dna.cz


Sklad

Radka Skořepová
vedoucí skladu
skorepova@dna.cz
+420 326 996 224

Pavel Kolínko
skladník
kolinko@dna.cz
+420 326 996 223

David Saidl
skladník
saidl@dna.cz
+420 326 996 225

DNA komponenty

Obchodní oddělení

Jiří Koutný
obchodní ředitel
koutny@dna.cz
+420 326 996 369

Sandra Pospíšilová
asistentka obchodního ředitele
pospisilova@dna.cz
+420 326 996 369

Michal Honetschläger
obchodní zástupce
honetschlager@dna.cz
+420 326 996 371

Technické oddělení

Tomáš Poslt
vedoucí technického oddělení
poslt@dna.cz
+420 317 070 286

Kateřina Vozáková
asistentka technického oddělení
vozakova@dna.cz
+420 317 070 286

Tomáš Dlouhý
SMT technolog, vývojář LED modulů
dlouhy@dna.cz
+420 317 070 286

David Špaček
technik pro komponenty a reklamace
spacek@dna.cz
+420 317 070 285

DNA Systémy

Richard Kaloč
vedoucí oddělení 
kaloc@dna.cz
+420 317 070 281

Marcela Skalická
projektová asistentka, objednávky
skalicka@dna.cz
+420 317 070 282

Řízení osvětlení

Jakub Buďárek
projektový manažer
budarek@dna.cz
+420 326 996 372

Josef Neduchal
obchodní zástupce a marketing
neduchal@dna.cz
+420 317 070 283

Pavol Judák
programátor a servisní technik 
judak@dna.cz
+420 317 070 284

Tomáš Čižinský
programátor a systémový integrátor
cizinsky@dna.cz

Nouzové osvětlení

Pavel Dressler
obchodní zástupce pro CBS
dressler@dna.cz
+420 326 996 369

David Špaček
servisní technik pro CBS
spacek@dna.cz
+420 317 070 285

Petra Casková
asistentka pro CBS
caskova@dna.cz
+420 317 070 299

Moje NIKO

Sekretariát
info@mojeniko.cz
+420 317 070 282

Richard Kaloč
vedoucí oddělení
kaloc@dna.cz
+420 317 070 281

Kontakty na naše systémové partnery naleznete ZDE

DNA Energie spol. s r.o.

IČO: 25092065
DIČ: CZ25092065

Kmochova 406, 280 02 Kolín
energie@dna.cz

+420 327 316 339

Vedení společnosti

Martin Pecha
ředitel společnosti, jednatel
martin.pecha@dna.cz

Obchodní oddělení

Tomáš Pospíšil, DiS.
obchodně-technický manager, měření, analýza sítí
tpospisil@dna.cz


Napište nám

Opište kód z obrázku