Hlavní menu

Novinky

38. CELOSTÁTNÍ SETKÁNÍ ELEKTROTECHNIKŮ (06.05.2021)

Zveme vás na 38. Celostátní setkání elektrotechniků, které se uskuteční v termínu 20.–21. května online formou. Naše společnost bude v pátek 21.5. mluvit o Helvaru, světovému lídru v oboru řízení osvětlení, který letos slaví 100 let a naší dlouholeté spolupráci s touto společností.
Číst více

Niko Home Control pro tradiční kabeláž (20.04.2021)

Systém domovní instalace Niko Home Control je nově i pro tradiční kabeláž! Prvky systému můžete velmi jednoduše vyměnit za stávající vypínače a zásuvky bez stavebních úprav a povýšit tak domovní instalaci na inteligentní. Připravili jsme pro vás předváděcí panel, abyste si prvky mohly vyzkoušet.
Číst více

Veselé a bezstarostné Velikonoce! (01.04.2021)

Slepice nebo vejce? Řízení osvětlení nebo nouzové osvětlení? V prvním případě jde o paradox vztahu dvou věcí, které nemohou vzniknout jedna bez druhé. V druhém případě jde o integraci systémů řízení osvětlení a nouzového osvětlení, kterou umíme a doporučujeme! Přejeme veselé a bezstarostné Velikonoce!
Číst více

Systémové instalace – Niko Home Control školení (08.03.2021)

Odborný online webinář, který od základů představí tzv. inteligentní elektroinstalace. Proč se vyplatí systémové instalace používat, pro jaké typy objektů se hodí a co nám může taková instalace přinést? Odpovíme ve středu 17. března online.
Číst více

Úvod do projektování elektroinstalací – online školení (02.03.2021)

Školení určené pro začínající projektanty bude obsahovat specifické instalace, elektroinstalace z pohledu požární ochrany, datové rozvody a vnitřní IP komunikace. Naše společnost vám představí systémy nouzového osvětlení, jeho druhy a využití.
Číst více

HELVAR SLAVÍ 100 LET! (23.02.2021)

Helvar, světový lídr v oboru řízení osvětlení slaví 100 let! Jako certifikovaný systémový partner s výhradním zastoupením pro ČR gratulujeme a zveme vás ve středu 3. 3. na slavnostní událost s názvem "DISCOVERING BRIGHTER SPACES".
Číst více

Katalog AWEX (09.02.2021)

Pro systémy nouzového osvětlení pro vás máme přehledný katalog produktů Awex. Katalog jsme připravili poprvé i v českém jazyce a to v PDF verzi. Aby byl pro vás katalog přehlednější, nabízíme ho i po jednotlivých 26 kapitolách.
Číst více

Vládou POVOLENY Hvězdy v Nehvizdech již tento pátek! (01.02.2021)

V pátek 5. února můžete fandit prostřednictvím LIVE STREAM na mezinárodním atletickém mítinku Hvězdy v Nehvizdech. Jedná se o jednu z mála povolených sportovních akcí! Podpořte začínající hvězdy a sport pro mládež. My již podporujeme!
Číst více

Moje Niko ovladač HUE (25.01.2021)

Niko se stalo přítelem Hue! Belgická společnost Niko vyvinula speciálně pro systém řízení osvětlení Philips Hue bezdrátový a bezbateriový ovladač NIKO HUE. Manipulace s ním nemůže být jednodušší – bez vrtání, bez nabíjení! Designový vypínač s výběrem rámečku podle vašeho interiéru.
Číst více

KLIDNÉ VÁNOCE A PF 2021 (22.12.2020)

Vážení obchodní přátelé, děkujeme Vám za spolupráci v tomto roce. V této netradiční době Vám přejeme především tradiční Vánoce, pevné zdraví a spokojenost v roce 2021. V novém roce se budeme těšit na naši další spolupráci! Tým DNA CENTRAL EUROPE, s.r.o.
Číst více