Hlavní menu

Novinky

HELVAR SLAVÍ 100 LET! (23.02.2021)

Helvar, světový lídr v oboru řízení osvětlení slaví 100 let! Jako certifikovaný systémový partner s výhradním zastoupením pro ČR gratulujeme a zveme vás ve středu 3. 3. na slavnostní událost s názvem "DISCOVERING BRIGHTER SPACES".
Číst více

Katalog AWEX (09.02.2021)

Pro systémy nouzového osvětlení pro vás máme přehledný katalog produktů Awex. Katalog jsme připravili poprvé i v českém jazyce a to v PDF verzi. Aby byl pro vás katalog přehlednější, nabízíme ho i po jednotlivých 26 kapitolách.
Číst více

Vládou POVOLENY Hvězdy v Nehvizdech již tento pátek! (01.02.2021)

V pátek 5. února můžete fandit prostřednictvím LIVE STREAM na mezinárodním atletickém mítinku Hvězdy v Nehvizdech. Jedná se o jednu z mála povolených sportovních akcí! Podpořte začínající hvězdy a sport pro mládež. My již podporujeme!
Číst více

Moje Niko ovladač HUE (25.01.2021)

Niko se stalo přítelem Hue! Belgická společnost Niko vyvinula speciálně pro systém řízení osvětlení Philips Hue bezdrátový a bezbateriový ovladač NIKO HUE. Manipulace s ním nemůže být jednodušší – bez vrtání, bez nabíjení! Designový vypínač s výběrem rámečku podle vašeho interiéru.
Číst více

KLIDNÉ VÁNOCE A PF 2021 (22.12.2020)

Vážení obchodní přátelé, děkujeme Vám za spolupráci v tomto roce. V této netradiční době Vám přejeme především tradiční Vánoce, pevné zdraví a spokojenost v roce 2021. V novém roce se budeme těšit na naši další spolupráci! Tým DNA CENTRAL EUROPE, s.r.o.
Číst více

3 TIPY NA SPRÁVNÉ OSVĚTLENÍ PŘI PRÁCI VZDÁLENĚ (01.12.2020)

Pracovat z domova se pro mnohé z nás stalo v poslední době samozřejmostí. Je dobré se této současné situaci přizpůsobit a vytěžit z ní maximum. My vám spolu s řízením osvětlení Helvar poradíme, jak si vytvořit optimální podmínky co se osvětlení týče.
Číst více

Novinky systémů nouzového osvětlení Awex (13.11.2020)

Představujeme vám novinky našeho výhradního dodavatele systémů nouzového osvětlení Awex. V první řadě se jedná o novou napájecí stanici FZLV2, bezpečný systém DES a subtilní a elegantní svítidla nouzového osvětlení včetně jejich nových vylepšených optik.
Číst více

Nová legislativa pro projektanty – online školení (29.10.2020)

Zveme vás na online školení formou živého vysílání, kde budeme mluvit o nových legislativních a technických požadavcích pro projektanty elektro. Školení se uskuteční v úterý 3. listopadu, tak se neváhejte přihlásit ještě dnes.
Číst více

WELLBEING V ARCHITEKTUŘE (22.10.2020)

Správné řízení osvětlení může přispět k vašemu wellbeing. Wellbeing je osobní životní blaho, prožitek kvalitního života. Připravili jsme pro vás příspěvek, který vás s tímto konceptem seznámí a navíc představí systémy Helvar, které wellbeing podporují.
Číst více

Technik výroby – SMT linka (09.10.2020)

Do našeho týmu hledáme schopného pracovníka na pozici "technik výroby – SMT linka". Chcete-li rozvíjet své zkušenosti, přidejte se k nám. V případě zájmu zašlete Váš životopis na e-mail: poslt@dna.cz.
Číst více
Strana 1/6
«První stránka Předchozí stránka 1 2 3 4 5 Další stránka Poslední stránka»