Hlavní menu

Hvězdy v Nehvizdech 2024 (10.02.2024)

Již za pár dní se rozezní povzbuzování a potlesk fanoušků nehvizdskou sportovní halou, kde se bude odehrávat již 7. ročník sportovního mítinku Hvězdy v Nehvizdech, který je zařazen do elitní kategorie Word Indoor Tour.

Na zcela novém povrchu změří své síly atleti z celého světa ve výšce mužů i žen a ve vrhu koulí mužů i žen. Těšit se můžete na světovou hvězdu Sanghyeoka WOO z Koree, jeho velkým soupeřem bude Luis Enrigue ZAYAS z Kuby. Z dalekých Baham dorazí i bývalý mistr světa Donald Thomas. I mezi koulaři se objeví opět známá jména – Leonardo Fabri z Itálie nebo Tom Walsh z Nového Zélandu. V ženské soutěži koulařek vévodí na startovní listině Sarah Mitton z Kanady.

Hala je od sídla společnosti DNA CENTRAL EUROPE vzdálena pouze 10 minut chůze a i letos společnost DNA CE nebude chybět a akci opět podpoří jako generální partner. Tento atletický mítink společnost podporuje již od samotného začátku, kdy závod teprve nabíral oblibu u veřejnosti, posléze byl závod zařazen do nejprestižnější kategorie World Athletics Tour a následně se musel vyrovnat s pandemií a s ní spojenými opatřeními. Proč se DNA CENTRAL EUROPE rozhodla podporovat Hvězdy v Nehvizdech? Zakladatel a jednatel společnosti s 30letou tradicí, Vladislav Pecha, vysvětluje: „Celé Nehvizdy jsou zapálené pro sport a věnují se mu, dokonce tu žije i má vnučka, která ráda běhá. Když mě ředitel mítinku Tomáš Vojtek poprvé oslovil, tak jsem neváhal tuto dobrou věc podpořit.“

Podpora tohoto atletického mítinku je v DNA CENTRAL EUROPE vnímána jako závazek vůči začínajícím sportovním hvězdám, kteří zde mají možnost zářit a rozvíjet svůj potenciál. Vladislav Pecha uzavírá s úsměvem: „Kdo jiný by měl hvězdy rozzářit než společnost, která nabízí systémy řízení osvětlení včetně nouzového a zabývá se dodávkou komponentů do svítidel? Bereme to téměř jako povinnost.“

Všichni, kdo sdílejí vášeň pro sport dětí a mládeže, jsou 20. února 2024 vítáni, aby se přidali k podpoře a sledovali nezapomenutelný atletický mítink Hvězdy v Nehvizdech.

Více se o atletickém mítinku Hvězdy v Nehvizdech dozvíte na oficiální stránce mítinku ZDE.

Hvezdy_Nehvizdy_2024