Hlavní menu

Úvod do projektování elektroinstalací – online školení (02.03.2021)

Školení určené pro začínající projektanty bude obsahovat specifické instalace, elektroinstalace z pohledu požární ochrany, datové rozvody a vnitřní IP komunikace. Naše společnost vám představí systémy nouzového osvětlení, jeho druhy a využití.
Víte, jak navrhnout jednoduché datové rozvody? Jak zvolit vhodný typ nouzového osvětlení – nejen autonomní svítidla? Jaké jsou specifické požadavky na elektroinstalaci v školství, zdravotnictví, průmyslových prostorech, společenských a kulturních objektech a výškových budovách? A jak je to z hlediska požáru? Odpovědi na všechny tyto otázky budete umět zodpovědět po absolvování tohoto třetího dílu školení Úvod do projektování elektroinstalací, které je určené pro začínající projektanty.

Školení se uskuteční ve čtvrtek 4. 3. online formou ŽIVÉHO VYSÍLÁNÍ s možností vznesení dotazu na přednášející prostřednictvím chatu. Záznam bude možné sledovat dalších 30 dnů po přenosu. Na školení se budeme zabývat následujícími tématy:
  • Základy datových rozvodů,
  • Vnitřní komunikace na IP,
  • Požadavky legislativy a norem na projektování specifických instalací (školství, zdravotnictví, průmyslové prostory, společenské a kulturní objekty, výškové budovy, elektromobilita, atd.),
  • Požadavky na návrh elektrické instalace z hlediska požární ochrany (ČSN řady 7308..+ ČSN 33 2000-4-42 ed. 2),
  • Nouzové osvětlení – druhy a základy návrhu.

Bližší informace, program školení a registraci najdete ZDE.

Pro systémy nouzového osvětlepředstavíme na školení katalog produktů Awex, který jsme pro vás připravili poprvé v českém jazyce! Více informací o katalogu čtěte ZDE, katalog objednávejte na emailu marketing@dna.cz.

DNA_blog_Awex katalog_banner