Hlavní menu

Systémové instalace – Niko Home Control školení (08.03.2021)

Odborný online webinář, který od základů představí tzv. inteligentní elektroinstalace. Proč se vyplatí systémové instalace používat, pro jaké typy objektů se hodí a co nám může taková instalace přinést? Odpovíme ve středu 17. března online.

Ve spolupráci se školící agenturou LPE s.r.o. vás zveme na školení Systémové instalace – cesta k úsporám. Za naši společnost budeme mluvit o domovní elektroinstalaci Niko Home ControlO co se s Vámi chceme hlavně podělit? O privátní zkušenosti, jak se v „inteligenci“ skutečně bydlí, jak to má ideálně vypadat, aby byl klient spokojený a čeho se rozhodně vyvarovat! Více o systému Niko Home Control čtěte ZDE.

LPE pozvanka_systemove_instalace

V úvodu školení si řekneme něco k tomu, proč se vyplatí systémové instalace používat, pro jaké typy objektů se hodí a co nám může taková instalace přinést.

V další části si řekneme něco k tzv. internetu věcí – tedy jak to udělat, aby spolu jednotlivé části komunikovaly (představení významu IoT , co tedy internet věcí je, jak to funguje a k čemu se dnes využívá, případně jaké se očekávají novinky v tomto směru).

V závěru představí zástupci firem jednotlivá řešení systémových instalací, která nabízí.

Více informací, program a možnost registrace proveďte ZDE