Hlavní menu

Niko Home Control pro tradiční kabeláž (20.04.2021)

Systém domovní instalace Niko Home Control je nově i pro tradiční kabeláž! Prvky systému můžete velmi jednoduše vyměnit za stávající vypínače a zásuvky bez stavebních úprav a povýšit tak domovní instalaci na inteligentní. Připravili jsme pro vás předváděcí panel, abyste si prvky mohly vyzkoušet.

Připravili jsme pro vás předváděcí a školící panel systému Niko Home Control pro tradiční kabeláž! Na panelu vám předvedeme základní prvky Niko Home Control, které lze pro tradiční kabeláž použít. Uvidíte, jak ovládat osvětlení tlačítkovými spínači Niko či uživatelským zázrakem DIGITAL BLACK – dotykovým ovládacím displejem s WIFI a možností navolení až 12 scén.   Tyto prvky lze v interiéru jednoduše vyměnit za obyčejné vypínače nebo zásuvky BEZ STAVEBNÍCH ÚPRAV a zbytek zajistí bezdrátová komunikace ZIGBEE a aplikace na mobil, která je zcela zdarma.

Kdo ocení Niko Home Control pro tradiční kabeláž? Projektanti, architekti či přímí majitelé stávajících objektů, kteří chtějí povýšit ovládání domovní instalace na vyšší stupeň s Niko Home Control, elegantně a čistě bez stavebních úprav! Nadšeni budou i elektrikáři, kteří budou moci montovat inteligentní systém tak, jak doposud obyčejné spínače a zásuvky.

Více o přednostech systému domovní instalace Niko Home Control pro tradiční kabeláž čtěte ZDE. Pro návštěvu našeho showroomu nás kontaktujte ZDE, budeme se na vás těšit!

Moje Niko_panel pro tradicni kabelaz_web banner