Hlavní menu

ILLUSTRIS® POWER (18.12.2017)

HELVAR představil ILLUSTRIS POWER – řešení ovládání osvětlení dotykem, které je navrženo pro instalaci do všech typů aplikací, od zasedacích místností, až po kanceláře a výstavní prostory.

ILLUSTRIS POWER je elegantní, dotykem ovládané řešení pro energeticky efektivní, humánně zaměřené osvětlení. Poskytne stylový a intuitivní provoz, přičemž ILLUSTRIS POWER je rychlá, jednoduchá a cenově výhodná aplikace pro instalaci na jednom místě "single room aplication".

ILLUSTRIS POWER

Mnohé studie ukázaly, že naše emocionální pohoda, pohodlí a produktivita mohou být posíleny správným ovládáním umělého osvětlení. Manipulací se scénami, teplotami a intenzitou barev dokáže toto humánní osvětlení zajistit správné světlo v průběhu dne a vyhovět různým úkolům, které budou dodávat energii našemu prostoru. ILLUSTRIS POWER byl navržen s důrazem na detaily a kvalitu, zároveň přináší intuitivní ovládání osvětlení podle našich požadavků, bez nutnosti dalšího programování. Umožňuje uživatelům výběr ze čtyř přednastavených světelných scén a různých intenzit osvětlení, nebo alternativně jednoduše otočit prstem na kolečku teploty barev a vybrat správnou úroveň pro lidské prostředí.

Základní programování, jako je ukládání a nastavování světelných scén, se provádí přímo a jednoduše přes ovládací panel. Integrované připojení Bluetooth® poskytuje uživatelům možnosti na ovládání a monitorování světelných scén z libovolného místa, kdykoliv pomocí mobilní aplikace, SceneSet (iOS a Android). Tato flexibilita je ideální pro samostatné aplikace. ILLUSTRIS je také možné jednoduše připojit do nové nebo existující sítě HELVAR pro větší projekty, pokud je to nutné.

ILLUSTRIS POWER je kompatibilní s UK, DIN montážními krabicemi pod omítku. Ovládací panel ILLUSTRIS je navržen pro osvětlovací systémy DALI typ 6 (stmívání) a DALI typ 8 (řízení teploty chromatičnosti a barev světla), což přináší pohodlí a produktivitu v humánně zaměřeném osvětlení.

Balíček ILLUSTRIS POWER obsahuje extrémně kompaktní napájení DALI. Je možné ho instalovat i mimo montážní krabici. ILLUSTRIS POWER je rychlý a jednoduchý na instalaci a nastavení pro samostatné řešení řízení osvětlení. Pomocí mobilní aplikace HELVAR SceneSet se osvětlení může řídit i bezdrátově, připojením přes Bluetooth®.

09272181_web 09271879_web 09272322_web

ILLUSTRIS POWER obsahuje následující komponenty:

Stylový dotykový ovladač, s bohatým uživatelským rozhraním - výběr ze tří předních čelních panelů, 191xx nabízí standardní stmívatelné rozhraní (DALI typ 6), 192xx umožňuje změnu barevné teploty (DALI typ 8), 193xx poskytuje ovládání celého spektra RGB (DALI Type 8). ILLUSTRIS POWER je k dispozici v různých skleněných nebo plastových površích, v černém nebo bílém provedení, aby vyhovoval různým interiérům.

191xx_3_pb 192xx_3_pb 193xx_4_pb.png__100x100_q85_crop_subsampling 2_upscale