Hlavní menu

DNA vyhrává VISIONARY s BACnet v Praze (13.02.2018)

VISIONARY je prvním společným projektem DNA CE a Johnson Controls International. Společnost Johnson Controls International pro tuto budovu zajišťuje kompletní technologii HVAC a facility management. DNA instalovala vlastní Web Server řešení s BACnet technologií od společnosti Safecontrol.

Obr zek1

Nová sedmipatrová administrativní budova v Praze bude dokončena v roce 2018. VISIONARY je moderní administrativní budova s oválnou střechou. Tento projekt byl navržen architektem Jakubem Ciglerem (Cigler Marani Architects). Developerem a majitelem budovy je SKANSKA, která nabízí pronájem na ploše 25 000 m2 v 7 NP.

Všechna svítidla komunikují s DALI standardem. V celé budově je cca 5 000 svítidel. DNA

CENTRAL EUROPE je certifikovaným partnerem Helvar. Systém řízení osvětlení je navržen s Helvar Imagine routery. Je zde použito 56 routerů, 200 pohybových senzorů 311, 490 multisensorů 312 and 70 EnOcean gateways 434. DNA zprovozní tento systém ve spolupráci s Johnson Controls International.

VISIONARY je prvním společným projektem DNA CE a Johnson Controls International. Společnost Johnson Controls International pro tuto budovu zajišťuje kompletní technologii HVAC a facility management. DNA instalovala vlastní Web Server řešení s BACnet technologií od společnosti Safecontrol. Díky Web Server pro Helvar bude realizována spolupráce Helvar světelný systém a Johnson Controls HVAC v rozsahu 11 000 BACnet datových bodů. Bylo provedeno mnoho úspěšných testů pro kontrolu webového serveru s BACnet, který je plně kompatibilní se standardy společnosti Johnson Controls!

Helvar a Johnson Controls International mohou od této doby spolupracovat na platformě BACnet po celém světě! 

01

02