Hlavní menu

38. CELOSTÁTNÍ SETKÁNÍ ELEKTROTECHNIKŮ (06.05.2021)

Zveme vás na 38. Celostátní setkání elektrotechniků, které se uskuteční v termínu 20.–21. května online formou. Naše společnost bude v pátek 21.5. mluvit o Helvaru, světovému lídru v oboru řízení osvětlení, který letos slaví 100 let a naší dlouholeté spolupráci s touto společností.
Ve spolupráci se školící agenturou LPE s.r.o. vás zveme na tradiční setkání elektrotechniků – dva dny zajímavých přednášek, praktických tipů, novinek a zajímavostí z elektrotechniky včetně aktuálních informací z oblasti norem, TNI a dalších předpisů. Můžete se těšit na přednášky z okruhu jisticích přístrojů, instalace fotovoltaických zařízení, řízení osvětlení, proudového chrániče a další témata.

Za naši společnost DNA CENTRAL EUROPE, s.r.o. bude o řízení osvětlení mluvit Richard Kaloč, který v pátek 21. května svou přednáškou zakončí setkání ve slavnostním duchu. Čas věnuje společnosti Helvar, světovému lídru v oboru řízení osvětlení, která slaví letos 100 let! Jako certifikovaný systémový partner s výhradním zastoupením pro ČR bude za DNA CE mluvit o vzájemné dlouholeté spolupráci a realizovaných projektech. Na závěr představí nový katalog Helvar 2021.

Detailní program a možnost registrace najdete ZDE.

21_04_05_38.CSE blog