Hlavní menu

Komponenty svítidel

Naši dodavatelé


Dodáváme pouze dlouhodobě prověřené výrobky předních světových výrobců, abychom splnili náročné technické požadavky našich zákazníků. Protože disponujeme vlastními sklady, většina uvedených komponentů je u nás ihned k dodání!

HELVAR

Finský výrobce magnetickýchelektronických předřadníků pro zářivky, výbojkydriverů pro LED zdroje. Je to jeden ze světových lídrů v tomto oboru. Helvar má také samostatnou divizi pro systémy řízení osvětlení se sídlem v Anglii.

BJB

Německý výrobce pasivních komponentů do svítidel, zejména patic, objímek, svorkovnicadaptérů. Jedna z divizí BJB vyrábí také robotizované systémy drátování pro výrobní linky.

CITIZEN

Japonský výrobce elektroniky je jedním z lídrů v produkci LED čipů – SMD a COB LED.

MECHATRONIX

MechaTronix je jedním z největších výrobců pasivních a aktivních chladičů pro LED aplikace. S více než 200 standardními chladiči jsou schopni pokrýt většinu požadavků zákazníků pro bodová a nástěnná svítidla, stejně tak i pro downlighty od 30 až po 20 000 lm. MechaTronix spolupracuje se všemi hlavními výrobci LED čipů jako např. Bridgelux, Citizen, Philips, Osram, Tridonic, Vossloh Schwabe,… a je členem sdružení Zhaga. Vedle standardních chladičů pro LED nabízí MechaTronix také zákaznická řešení chladičů, které jsou vyrobeny vytlačováním, tlakovým litím a kováním. Je možné i následné opracování, jako je CNC soustružení a frézování, eloxování v různých barvách, sítotisk a kompletace LED chladičů.

QLT

Italský výrobce elektroniky pro osvětlování, celým názvem Qualitron Archimede Electtronica. Pokrývá široký sortiment nízkonapěťových transformátorů pro halogenové zdroje, stmívače a hlavně ucelený sortiment LED, obsahující světelné zdroje, LED pásky, proudovénapěťové drivery, RGB řízení a elektronické předřadníky pro zářivky.

LAYRTON

Španělský tradiční výrobce tlumivek, zapalovačůstartérů pro zářivky a výbojkové světelné zdroje.

AWEX

Polský výrobce specializující se na nouzové osvětlení, zejména výrobou nouzových invertorů pro zářivky a LED zdroje. Zároveň dodává a vyvíjí i centrální bateriové systémy nouzového osvětlení pro velké budovy.

KABLO VRCHLABÍ s.r.o

Přední světový výrobce kabelů s dlouholetou tradicí.

TCI

Italský výrobce driverů a LED modulů.

LEDiL

LEDiL je předním poskytovatelem optiky pro výrobce osvětlení po celém světě. Finský design, celosvětová síť distributorů podporovaná místními prodejními týmy a bezplatná technická podpora kombinují záruku nejlepších možných řešení, služeb a zákaznických zkušeností.